Podrži nas!

Postani član Penkale!

Kako bismo imali formalni dokaz prilikom prijava na natječaje trebamo imati popis članova sa par osnovnih informacija. Članstvo je besplatno i ne donosi nikakve obaveze, ali nama pomaže pri prijavama na natječaje. Hvala!

Postani partner Penkale!

U zadnje dvije godine mlade i uspješne hrvatske tvrtke podržale su Mutimir!

Od 2020. tvrtke partneri podržavati će rad udruge tokom cijele godine. To uključuje sponzorske podcaste, blog postove, aktivnosti na društvenim mrežama te predavanja i predstavljanja na Mutimiru i događajima organiziranim od strane Penkale!

Podrži penkalu donacijom : )

Sva rad u udruzi je volonterski, a od članova ne skupljamo članarine kako bi bili dostupni svima. Ukoliko prepoznajete važnost povezivanja i širenja hrvatske mlade akademske zajednice i promoviranja znanosti, bili bismo iznimno zahvalni kada bi ste donacijom poduprli rad udruge i omogućili rast i razvitak!

Prilikom ispunjavanja naloga za donacju, molimo da navedete sljedeće podatke:
Primatelj: UDRUGA PENKALA, Bukovačka cesta 111, 10000 Zagreb, Hrvatska
Fizičke osobe: ime i prezime
Pravne osobe: naziv tvrtke, matični broj, adresa
Svrha uplate: donacija
Podaci o banci: Zagrebačka banka d.d.
Broj računa/IBAN:  HR1823600001102657052
SWIFT: ZABA HR 2X