ScienceUp – kad znanost sretne startup ekosustav

U suradnji s FER-ovim startup inkubatorom SPOCK-om, Penkala vam donosi novi program pod imenom ScienceUp koji će sadržavati seriju događanja čiji je cilj približavanje znanstvenika startup ekosustavu.

Ideja je predstaviti znanstvenicima mogućnosti koje nudi startup ekosustav. Bilo da razmišljate o radu u startupu, pokretanju vlastitog poduhvata, savjetovanju postojećih startupa ili vas samo zanima trenutno stanje i budući prospekti ovog ekosustava, ovaj je događaj pravo mjesto za vas. 😀

Pratite nas za buduće događeje 😀

Penkala i SPOCK su sastavili mali repozitorij materijala s osnovnim informacijama o raznim aspektima startup ekosustava, koji vam mogu pomoći procijeniti razinu vlastitog interesa za ove teme i omogućiti da brže uđete u svijet poduzetništva. 😀
Ova će stranica kroz vrijeme biti nadograđivana dodatnim i naprednijim materijalima s razvojem suradnje Penkale i SPOCK-a.

Stay tuned!