• Hrvatski
  • English

ScienceUp – kad znanost sretne startup ekosustav

U suradnji s FER-ovim startup inkubatorom SPOCK-om koji je od druge polovice 2022. godine postao venture builder Nuqleus, Penkala vam donosi program pod imenom ScienceUp koji će sadržavati seriju događanja čiji je cilj približavanje znanstvenika startup ekosustavu.

Ideja je predstaviti znanstvenicima mogućnosti koje nudi startup ekosustav. Bilo da razmišljate o radu u startupu, pokretanju vlastitog poduhvata, savjetovanju postojećih startupa ili vas samo zanima trenutno stanje i budući prospekti ovog ekosustava, ovaj je program pravo mjesto za vas!

Pratite nas za buduće događaje 😀

Penkala i SPOCK/Nuqleus su sastavili mali repozitorij materijala s osnovnim informacijama o raznim aspektima startup ekosustava, koji vam mogu pomoći procijeniti razinu vlastitog interesa za ove teme i omogućiti da brže uđete u svijet poduzetništva. 😀
Ova će stranica kroz vrijeme biti nadograđivana dodatnim i naprednijim materijalima s razvojem programa.

Stay tuned!